Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3-as,4-es középiskolai matekka...

3-as,4-es középiskolai matekkal van esélyem bennmaradni valamelyik gazdasági szak levelezős tagozatán? Érdemes egyátalán elkezdenem?

Figyelt kérdés
Jogi egyetemre jelentkeztem, és a harmadik évtől szeretnék levelezőn elkezdeni egy másik, lehetőleg szakot. Vagy vmi külkerrel, közgazdasággal kapcsolatosat vagy a nemzetközi igazgatás alapszakot.

2012. ápr. 30. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen. Nézd meg, hány és hány alacsony pontszámú nyer felvételt. És azok közül milyen sok el is végzi. A gyengébb gazdasági képzéseket simán el lehet végezni nem olyan biztos matek tudással is. Nekem is van egy ismerősöm, ő se lángész...mégis hamarosan végez :)
2012. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3-as matek érettségivel vagyok gépészmérnök szakon, sikeresen. :) Ha fősulin/egyetemen komolyan veszed, semmi gond sem lesz.
2012. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az kemény, kedves utolsó! És elsőre sikerültek a matekok? Vagy már most van pár félév csúszásod? Emelet matek hármas? Vagy közép matek? Fakt volt?
2012. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*emelt
2012. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!