Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki átélt már egy matek...

Valaki átélt már egy matek szóbeli érettségit? Mert kiderült hogy mennem kell szóbelizni és be vagyok tojva tuti meghúznak ott is meg nehéz lesz.

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
havernak sikerült ez a bravúr :) nekem éppen h nem.....szal amikor ő felelt bent voltam és figyeltem h mit csinál (volt rá időm a majdnem üres papír felett :)nem is olyan nehéz,ugyan úgy használhatod a függvénytáblát meg a számológépet.kiírod belőle ami kell a lapra,megcsinálod a példát oszt jóvan.ugyebár nem koordinátageometriás 12 pontos feladatok lesznek,hanem egyszerűek.kb olyanok mint az írásbeli első részében :) így nem fogsz megbukni
2012. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Én elég sokat átéltem már, és mindig megúsztam. Valószínűleg nem lesz túl könnyű, hiszen akinek könnyű, az oda sem kerül, hanem leérettségizik írásban. De vigasztaljon, hogy szegény tanárnak sem az.


Egyébként meg mi a kérdésed?

2012. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!