Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkalmas-e akár újabb játékok...

Alkalmas-e akár újabb játékok és komolyabb programok futtatására is?

Figyelt kérdés

Acer Netbook AS-5733-3373G32MNKK

15.6 LED CB / Core i3 370M (2.4GHz, 3MB cache, HyperThreading) / IntelŽ HD Graphics 128MB / 1x2GB&1x1GB DDR3 / 1x320GB / DVD-SuperMulti / 802.11bgn / 6 cell battery (2.2) / HD CrystalEye /

Memória és a proci szerintem nagyjából elegendő, a videókártya miatt vagyok bizonytalan, de ebben az árkategóriába jobbat nem találtam.

Az újabb játékoknál gondolok itt mondjuk Modern Warfare 3-ra.


2012. máj. 24. 07:32
 1/2 kockafeJX válasza:

Helló nem azért nem mert ha vennél bele minimum egy 512mb-videó kártyát meg ha lenne benne 4gb-ram akkor igen :D

akkor elmenne mág a 2013-év legjobb játéka a crysis 3 is talán

2013. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja,laptopba vegyen videókártyát....(tudom hogy féléves kérdés, de ezen fenn akadtam...)
2014. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!