Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig érvényes a diákigazolvá...

Meddig érvényes a diákigazolványom és muszáj leadnom a suliba?

Figyelt kérdés

Most május 15-én megszünt a tanulói jogviszonyom, egyébként végzős lennék, de az évet megszeretném ismételni, mert nem sikerült elégségesre.


A lényeg, hogy megszünt a tanulói jogviszonyom és a diákom is le kéne adni azt is megkaptam levélben, viszont olvastam egy jogszabályt amely szerint október 31-ig érvényes lenne még hiába szünt meg a tanulói jogviszonyom.


Akkor most ha én újra beiratkozom, ezt szeretném, mert jó lennne elvégezne a sulit, akkor is le kellene adnom a diákom vagy maradhat nálam és október 31-dikén majd raknak rá egy érvényesító matricát?


Prbóáltam tömören leírni, de ha valaki kéri privátban részletesebben leírok mindent, csak szeretnék végre normális választ kapni, mert nagyon fontos lenne minél előbb tudnom, diákmelózni is gondolom csak úgy mehetek, ha van diákom és tanulói jogviszonyom.



2012. máj. 24. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy elhagytad :) Probléma megoldva. A kutya sem fog utána csesztetni érte.

Tanulói jogviszony kell a diákmelóhoz, de így nem tudsz melózni. Viszont a diákot le ne add, azért az 50 % kedvezmény-t nem dobd el magadtól.

Ha visszavesznek, akkor is igényelsz újat azt csá.

2012. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!