Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!...

Mit tegyek? Nagyon félek! Kaptam bukásértesítőt,3 tárgyból, de mivel nyelvi előkészítőn vagyok kevés jegyem van ezekből a tárgyakból.

Figyelt kérdés
Biosz, matek, kémia. Ezekből akarnak meghúzni. Idén ezen a 0. évfolyamon, heti 2 órában a matekot, heti 1 órában a bioszt, és kéthetente 1x tanultam a kémiát. Ebből kifolyólag, kevés jegyünk van. Kémiából szám szerint 4 db, de mivel a második félévben csak egy dogát írtunk, ami nekem egyes lett, nem teljesített félévnek minősítik. Ha minden igaz, akkor jövő héten tudok felelni, próbálok akár 4-es 5-re is. Bioszból ugyan ez a helyzet. Pedig kémiából is van 4-em is meg meg 2-esem, de ez mind az első félévben. Bioszból még 5-ös is van, 1. félévben ez is. Biosz átlagom: 2,6. Kémia: kereken 2. Matek: kb. 2,3. Matekból is csak 2 dogát írtunk ebben a második félévben, ami nekem mind a kettő 1-es lett. Pedig van egy csomó 3-asom első félévben. Abban bízok, hogy a tanárok engedik, hogy javítsak. Szerencsére nagyon rendesek, de mégis félek, hiszen én rontottam el az egészet. Most mi lesz velem?
2012. máj. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Most kapcsold ki a gépet és ess neki a tanulásnak. Az a baj, hogy az átlagod olyan, amilyen, viszont nyilván ebből azt szűrték le, hogy a második féléves anyagról gőzöd sincs. Szóval tanuld meg alaposan, ha bebizonyítod nekik, hogy tudod az anyagot, akkor nem fognak megbuktatni.
2012. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát akk húzzál tanulni.

(bár azért fura az összes tantárgyból a jó jegyek 1. félévben vannak, és a 2. félévben meg csak egyesek.........)

2012. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!