Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek? Ti elkezdtetek tanulni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Eddig párommal laktam de most elköltöztem vissza szüleimhez. Semmi pénzem nincs, nagyon szar a fizetésem.

Szeretnék önálló életet de kéne valami jó szakma és nyelvtudás amivel kimehetnék Ausztriába dolgozni. Csak már "öregnek" érzem magam ahhoz hogy tanuljak.


2012. máj. 27. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy öreg! Szerintem bőven belekezdhetsz még valamibe! Keress valami jó kis OKJ-s képzést, ami érdekel és kereslet is van rá. Tudom, hogy nehéz ilyet találni...

Aztán állj rá a németre. Külföldön amúgy az egészségügyi szakmák elég keresettek. És még a fizetés se rossz. Persze ahhoz is kell valamennyi nyelvtudás. Esetleg menj el valamilyen nyelvtanfolyamra (bár igaz, hogy azok nem olcsók).

2012. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

24 évesen egyáltalán nem vagy öreg, főleg nem a tanuláshoz. Ez most pont az az időszak, amikor meg tudod alapozni a későbbi életedet, és mivel a jelenlegi kereseted nem a legjobb, valami mással is próbálkozni kellene.

Egy okj-s képzés valóban jó lehet. Bár neked már fizetős lenne, de ha Ausztriába gondolkozol, akkor később visszajönne a pénz, amit most beleölnél ebbe az egészbe.


Én is gondolkozom rajta, hogy később kimegyek Ausztriába, messzire nem akarok menni és mivel németes vagyok, ezért ez a legjobb lehetőség.

17/L

2012. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igaza van az elsőnek, például a németül tudó ápolónőknek nagy keresletük van mind Ausztriában, mind Németországban.

Szerintem sem vagy még öreg. Én 27 éves fejjel gondolkozom hasonlón... de sosem késő változtatni!

2012. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Öreg 24 évesen? A legtöbb osztálytársam 30+, van köztük 52 éves is, ő sem érzi magát öregnek a tanuláshoz. Te még fiatal vagy, főleg ha ilyen terveid vannak akkor mindenképp kell a szakma.
2012. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!