Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy szemétség lenne...

Nagyon nagy szemétség lenne leadni valaki más vizsgáját, hogy az enyém legyen az időpont? Az illető magasról tesz a sulira.

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szemétség. De amúgy ezt, h tudnád kivitelezni? Nálunk a Neptun ilyet nem enged :D
2012. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mert tudom a jelszavát. Régen jóban voltunk, eszembe se jutott volna ilyet csinálni, csak aztán miután megíratta velem az összes zh-ját elkezdett bunkózni és hónapok óta nem szól hozzám, viszont pl a csávónak akiért tudja hogy odavagyok, és én hülye egyszer bemutattam őket egymásnak, neki rendszeresen írogat rólam... meg amúgy is tudom hogy nem érdekli a suli, és valószínűleg a kreditjei se lesznek meg... de azért tudom hogy szemétség ilyet csinálni... de nekem kell az az időpont...:S:)
2012. máj. 28. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
hát megértem. Ha nem lesz ettől lelkiismeret-furdalásod, akkor tedd.
2012. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak szemétség, hanem bűncselekmény:


BTK 300/C. § (1) Aki számítástechnikai rendszerbe a számítástechnikai rendszer védelmét szolgáló intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve, illetőleg azt megsértve bent marad, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Aki


a) számítástechnikai rendszerben tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatot jogosulatlanul megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz,


b) (ez nem érdekes)


vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(3) Aki jogtalan haszonszerzés végett


a) a számítástechnikai rendszerbe adatot bevisz, az abban tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatot megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz, vagy

(stb.)


és ezzel kárt okoz, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(4) A (3) bekezdésben meghatározott bűncselekmény büntetése


a) egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény jelentős kárt okoz,


b) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény különösen nagy kárt okoz,


c) öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény különösen jelentős kárt okoz.

2012. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hű. Mondjuk ez szerintem kicsit komolyabb dolgokra vonatkozik, a Neptun magától is ledobál, ha épp olyanja van. De egyébként nem csináltam meg, elmentem ma vizsgázni, mert az én időpontom mai volt, és mehetek újra...
2012. máj. 30. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!