Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségügyi alapismeretekből...

Andy1992 kérdése:

Egészségügyi alapismeretekből szeretnék érettségizni emelt szinten jövőre, de nem egészségügyi szakközépiskolába jártam. Kell osztályzóvizsgát tennem előtte?

Figyelt kérdés
Egészségügyet tanultam, nem is kicsit, de nem tudom hogy működik ez, érettségi után. Tavaly érettségiztem és jövőre szeretnék tovább menni mentőtiszt szakirányba, ehhez kell ez az érettségi. Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2012. máj. 28. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lenne egyszerübb biosz vagy kémia érettségi?
2012. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem. :) kémiából annyira nem vagyok jó hogy emelten meglegyen a 60%, eü. alapismeretekből meg simán :)
2012. máj. 28. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
ha pesti vagy szerintem menj be a raoul wallenberg suliba, ott felvilágosítanak és ott tuti érettségiztetnek ebböl a tárgyból.amugy meg a helyi eü szakközépbe menj
2012. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, ez csak érettségi előtt érvényes. Ha már van érettségi bizonyítványod, akkor bármiből bármilyen szinten jelentkezhetsz vizsgára akkor is, ha nem tanultad. 100/1997-es kormányrendelet.
2012. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2012. máj. 29. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen lett?
2016. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!