Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyultok a...

Ti hogyan viszonyultok a spekuláns egyetemi kollégákhoz?

Figyelt kérdés

Spekuláció alatt azt értem, hogy mindig szerez a felsőbb évesektől pár tavalyi tételt. Valakivel kidolgoztassa és csak bemagolja (a tételek nem változnak sokat évről évre). Projekteket meg leadandó dolgokat mindig elkéri valakitől, sosem csinálja meg. Ahhoz képest, hogy műszakira járunk, egy kis számítást nem csinál meg magától. Ha valamit nem ért, nem gondolkodik...fut valakihez, hogy magyarázza el. A puskázásról meg ne is beszéljünk.

Tulajdonképpen nem is lenne bajom vele, hisz nem az én problémám. Viszont idegesítő, hogy pofátlanul beszerzi a nagy jegyeket. S persze az olyan hülyéknek, mint én vért kell izzadniuk, hogy kapjanak tanulmányi ösztöndíjat. Az ő érve, hogy mindenki úgy csinálja ahogy tudja. Ezt el is fogadom, de aki nem szeret tanulni, az ne szeresse a nagy jegyeket se.

Sajnos az életben is az ilyenek jutnak előbbre. Azok akik pofátlanul kaparnak mindenhonnan, benyalnak mindenkinek. Eddig azzal nyugtattam magam, hogy de nembaj, mert egy munkahelyen a tudást kérik. Egy nagy lószart. Ott is, aki több embert ismer, meg jobban hízeleg, kapja a legjobb munkát.



2012. máj. 29. 19:15
 1/5 Silber ***** válasza:
Üdv a felsőoktatásban.
2012. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"kidolgoztassa"


Lehet, hogy neked is inkább azt kellene. Mondjuk egy nyelvtan tételt.

2012. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írd be a google-be és nézd meg, hogy ilyen formán is használják. A szövegelemző sem húzta alá pirossal...ha ő is elfogadta, megkérlek szépen, hogy te is fogadd el. Kár, hogy te annyira szegényes gondolkodásmóddal rendelkezel, hogy egy feltételezett hiba láttán már ítélkezel is. Nem tudom felfogni, hogy mit keresel a "közoktatás, tanfolyamok" kategóriában? Most lépj ki innen és majd amikor "érett" 18 leszel, akkor talán gyere vissza.
2012. jún. 4. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Na egy újabb nyelvtannáci... de most komolyan, az ilyen nyikhajok mint te, kedves előző, minek jöttök ide és mit éreztek, mikor így beégetitek magatokat?


A kérdésre válaszolva: Nyilván mindenki utálja az iyleneket, de sajnos nem lehet velük mit csinálni. Mindig voltak és lesznek is ilyen emberek.

2012. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ám mindig ilyen mákjuk az ilyeneknek..
2012. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!