Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s ápoló képzés Budapesten?...

OKJ-s ápoló képzés Budapesten? Milyen? Fiúk (férfiak) is mehetnek ilyen szakra? Nem gond? Szülők ehhez hogy viszonyultok?

Figyelt kérdés

Gondolom az ebember fejében egy ápoló főleg nő... De ha egy férfi ápolót meglátnak vagy meglátsz? Ha valaki látta a vejedre ütök című fimet, abban az egyik szereplő is férfi ápoló...

Ha egy ilyen szakos fiút hozna haza a lányotok mit szólnátok? Valaki tud jó OKJ-s ápoló képzést Pesten? Randiznátok egy férfi ápolóval?


2010. dec. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van férfi ismerősöm,aki ápolóként dolgozik, s nagyon szeretik őt a betegek,mert közvetlen meg jó a humora. Szerintem nem furcsa, hiszen orvosból is van egy csomó férfi, akkor ápolóból miért ne lehetne?

Amúgy az oktáv szinte minden hónapban indít ápoló/szociális gondozó OKJ-s tanfolyamot. Nézz szét a honlapon! www.oktav.hu

2010. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne így képzeld el az ápoló szakot. Pl sürgősségin férfi ápolóból van a több, de rengeteg olyan hely/helyzet van, ahol szükség van férfi ápolókra. Még szülészeten is.

Tudod a szülésznői szakma meg lett osztva, hogy csak nők mehessenek (a névből kiindulva), de az ápolói szakmát még nem keresztelték ápolónőre :)

Sok a férfi ápoló. Én is eü.-n tanulok, látom. Bár tény, hogy inkább mentőtisztnek szoktak menni.

20/L

2010. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

férfi ápolóra is szükség van, pl ha férfi beteget kell fürdetni, emelni.

én ismertem egyet, sztem búza volt a srác, de nagyon rendes.


ja, meg volt még 1 srác is. őt is imádtam, udvarolt az egyik unokanővéremnek, de a hüle pitsa inkább valami pénzes faxhoz ment hozzá :( pedig az ápolósrác jobban nézett ki, és sokkal rendesebb volt. :(


sajnálom, h keveset keresnek, és közben iszonyat sok a melójuk, emberfeletti, amit meg kell csinálniuk.


volt egy vicces sztorim is: vakbélműtét előtt pucéran fekszem az ágyon, jön a férfi ápoló, hogy engem most akkor átemelne arra a gurulós hordágyra, és tolna a műtőbe. olyan iszonyat kellemetlenül éreztem magam, hogy egy 50 körüli kis csóró fickó emelgeti a kellemes 80 kilós habtestemet... :D ha mondjuk valami szekszi izmos fiatal csákó lett volna.... hmmm.....



na, akkor még jobban ég a pofám :DDD

2010. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"férfi ápolóra is szükség van, pl ha férfi beteget kell fürdetni, emelni."


Miért, a nő nem tud fürdetni? Vagy törvénybe ütközik? Nem értem a logikát.

2010. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki, nekem is van egy osztálytársam aki oda jár és dolgozik is benne.Budapesten itt indul:Remélem tudok segíteni?

Ingyenes Államilag elismert OKJ-s emelt szintű ápoló képzés indul esti tagozaton,korhatár nélkül, diák igazolvánnyal.jelentkezni:

[link]

www.efeb.hu

Tel:0670 930 5521

2012. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!