Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha kihagyom a kompete...

Mi lesz, ha kihagyom a kompetenciamérést holnap?

Figyelt kérdés
Az a baj, h beteg vagyok, hasmenésem lett, és szerintem nem tudok holnap iskolába menni. 10.-es vagyok.. Ha kapok az orvostól igazolást, akkor elvileg nincs semmi, nemde?

2012. máj. 29. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg ha beteg vagy,és van rendes igazolásod akkor nem baj.de ha csak ellógod az igazolatlan arra a napra.
2012. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, mennék orvoshoz.. én úgy halottam h aki nem megy, akár beteg, akár nem, pénzbírságot kap...
2012. máj. 29. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Miért kapna pénzbírságot? Mi nálunk vagy 3-an hiányoztak ma is. Szerintem jól tették, hogy nem jöttek be. Ráadásul ez az egész kompetencia hülyeség, és feleannyira nem fontos, mint a felvételi... vagy bármi más. Nyugi. Majd be viszed az igazolást és ennyi, legfeljebb ha csak ma hiányoztál, akkor a tanár majd rossz szemmel fog rád nézni. :/
2012. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én vagy 5 évvel ezelőtt írtam és nálunk is hiányoztak,de orvosi igazolással 6 igazolt mulasztott órájuk volt arra a napra bár nem tartott fél 2-ig.


bocsi OFF:

ja,meg azt mondták olyan mint az írásbeli érettségi,szerintem az érettségi könnyebb volt mint ez a sz@r. :)

2012. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom az Ofim úgyis azt fogja hini h kamubetegséggel mentem ma, mert már holnap megyek. Köszönöm a válaszokat:D
2012. máj. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!