Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kompetenciamérés - Cukor c....

Kompetenciamérés - Cukor c. szövegértés. Ti is szakadtatok a röhőgéstől?

Figyelt kérdés
"kolbászból szappan.."
2012. máj. 30. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Borzalmas volt, nem tudtam mit gondoljak, miközben olvastam. Vicces volt az a sok szóismétlés is.. :D
2012. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de amikor ahhoz a részhez értem, amikor azt írta, hogy "múltkor is milyen jó szappant főzött az avas kolbászból, amit a szomszéd talált a padláson..." ott végem volt, nem bírtam ki röhögés nélkül... :/ x)
2012. máj. 30. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos buták vagytok simán; én rajtatok szakadok! :D A beszerkesztettség hiánya és a szóismétléseknek jelentése volt de ti ezt nem érthetitek. :\
2012. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kár, hogy én értettem, hogy mi volt a lényege, de attól függetlenül nekem nem tetszett, nem szeretem az ilyen művek, pedig imádok olvasni! Csak mert nem tetszett, és mert zavarónak találtam a szóismétléseket, az nem azt jeleneti, hogy buta vagyok, és nem jöttem rá, hogy mi az isten a lényege.
2012. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!