Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi dolgozatok megtekint...

Érettségi dolgozatok megtekintése hogy működik?

Figyelt kérdés

Egyszerre hány személy lehet bent?

Mikor érdemes (kézzel, mert csak úgy lehet) másolatot készíteni?

Mennyi ideig nézhetem?

És ott van egy csomó tanár, és figyelnek, h be ne írjak pluszba valamit?


2012. máj. 30. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És az érettségi elnök még ezután viszi el a dolgozatokat?
2012. máj. 30. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell kézzel másolatot készíteni. Nekünk azt mondták, ha viszünk fényképezőgépet lefotózhatjuk (ja és ezt emelt szinten mondták), szóval szerintem közép szintre is érvényes. Viszont emeltnél csak 24 óra áll a rendelkezésedre, hogy felebezz. Viszont a felebezés eléggé ördögi kör. Van, hogy jobban lehúzzák a pontodat, mint azelőtt, szóval azzal csak óvatosan.

Amikor én előrehozottaztam infoból, egy teremben voltak az érettségi feladatlapok, és csak egyenként lehetett bemenni, + ott volt még egy másik tanár, de az nem biztos hogy szakos. :)

2012. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iskolánként változik, hányan lehetnek bent, nincs rá szabály. Ahogy az igazgató dönt. Másolatot akkor érdemes készíteni, ha szeretnél róla egy szép emléket, vagy ha úgy gondolod, hogy nem az útmutató szerint javították, vagy ha tanulni akarsz a hibáidból a szóbelire. Nyilván oda fognak figyelni, hogy ne írjál bele, de azért ehhez nem kell egy csomó tanár, egy is elég, ne képzeld, hogy te vagy Chuck Norris. :-)
2012. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!