Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eszembe fognak jutni a dolgok?

Eszembe fognak jutni a dolgok?

Figyelt kérdés
Két hete megállás nélkül, reggeltől estig tanulok az államvizsgámra. A B tételek jobban mennek, de amiket egy hete vettem át (A, pedig kétszer is áttanultam) alig rémlenek! Rettentő kimerült vagyok, szédülök és émelygek... Lehetséges, hogy emiatt nem jutnak eszembe úgy a dolgok, ahogy elvártam? Vizsga előtt mindenképp hamar lefekszem, és kipihenten megyek...de nagyon félek! TTK

2012. máj. 30. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nővérem a szakdolgozat írása közben volt így. Folyamatosan dolgozott vele, nem pihent rendesen, sokszor még enni is elfelejtett. Aztán persze egyre fáradtabb lett, émelygett, szédült, hányt az idegességtől, gyorsan vert a szíve, majdnem elájult.


Szóval ezzel arra szeretnék rávilágítani, hogy próbálj fenntartani egy egészséges rendszert. Egyél rendszeresen, igyál elegendő vizet és levegőzz is néha!

A tanulás is jobban fog menni, ha friss levegőt szívtál, ettél, ittál, sétáltál egy kicsit. :)


Sok sikert az államvizsgához!

2012. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézd ez tételfüggő. Attól függ mennyire vagy stresszelős tipus. Én lassan 1,5hónapja olvasgatom, igen nem magolom, mert kapsz olyan kérdést ami nincs benne a tételben..


Én szombat óta ismételgetem őket, összesen 38 tétel turizmusos, átlagban olyan 8oldal egy tétel..


Első ismétléskor nekem sem derengett sokminden de igy már jobb kicsit.


Én úgy csinálom hogy minden tételhez írok pár szót hogy mi van benne és olyan 5ösével újra átolvasom őket..


Neked mennyi tételed van mikorra kellenek? 24f

2012. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnap államvizsgázom:s Nagyon félek, jelenleg a prezentációt gyakorolom. A tételeket már nem lesz időm átnézni. 40 tételem van, kb. 200 oldal wordben, tehát nem az a hatalmas mennyiség. Több mint 2 hetet tanultam reggeltől estig, általában vizsgákon mindig eljönnek nekem a dolgok. Remélem sikerülni fog jól!

2012. máj. 31. 16:00
 4/11 A kérdező kommentje:
22L
2012. máj. 31. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy kalappal! :)

Első voltam.

2012. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így van aludd ki magad és sok sikert, írd meg mi volt:)
2012. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah 2.vagyok
2012. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen! Minden beugrott:)) 5ös lett!
2012. jún. 1. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, gratulálok! :)
2012. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na gratulálok, ügyes voltál:) Remélem nem volt nehéz..
2012. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!