Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű matek szóbelire...

Emelt szintű matek szóbelire készülök, meg van adva a25 tétel (témakör) központilag, de ha jól tudom, nem ezek lesznek rajta azon a tételen, amit majd kihúzok. Ezt jól tudom? Tehát ezek csak témakörök, és egy adott témából lesz kiemelve egy-egy rész?

Figyelt kérdés

Aki esetleg már túl van ezen, el tudná nekem mondani, hogy ő mit húzott, hogy is nézett ez ki?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 30. 15:04
 1/5 Adam934 válasza:
Igen jól tudod csak témakörök vannak megadva, de azokat ha szépen kidolgozod vagy ha sikerül egy korábbi kidolgozott tételsort megszerezned azzal előrébb vagy, megnézeted a tanároddal és még esetleg ha szükséges ő ír hozzá pár plusz infót. Mondjuk nem gondolod h egy kicsit későn kezdtél el ezen gondolkodni? :D mi kb már februárban, márciusban megkaptuk a tételeket és a tanárunkkal szépen átnézegettük. Ja és csináltunk néhány feladatot meg bizonyítást. Legfőképpen az ilyen bizonyításokat nézd át. Nekem tavaly az volt a feladatom h a területszámítást kellett elmagyaráznom és bebizonyítanom algebrai és integrál számítás segítségével. Meg vmi olyasmi is volt asszem h egy szabályos hatszögnek 'a' az oldala és ha a csúcsokat összekötő szakaszoknál levágjuk a sarkokat akkor mekkora lesz a fennmaradó 6szög területe. Tehát paraméteresen kellett megcsinálni, de nem volt nagy cucc :) Sok szerencsét hozzá!
2012. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi van ?!?!?!?!??!?!?!!?!?!!!!! Nem azok lesznek a kihuzott lapon amit megadtak 25temakorbol egyet ? :O azok nem seggelek osszevissza...
2012. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért az már nagy ciki lenne, ha a tétel címéből nem jönne rá valaki, melyik témakörhöz tartozik.
2012. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Nem, időben kezdtünk el készülni mi is, amikor felkerült az oktatási hivatal honlapjára a tételsor, akkor már hetente kettőt kidolgoztunk, meg bizonyítottunk is szinte minden tételt, ezzel nem lesz gond, csak nem nagyon beszéltünk arról, hogy milyen tételcímek is lehetnek pontosan. De így már világos, köszi még egyszer! :)
2012. máj. 31. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
De akkor jolvan ok mondjuk mire elmond valaki egy temakort megha vazlatosan is kb 50 perc XD akkor ertem. Es bizonyitast kell + tetelt kimondani+ feladat?
2012. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!