Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri tétel, megvan...

Emelt töri tétel, megvan valakinek? Tanultok?

Figyelt kérdés
Polgári-alkotmányos viszonyok kialakulása Magyarországon 1848–1918 között < ez a tétel kellene, a többit nagyjából összeszedtem már. Ha valaki el tudná küldeni, az kicsit könnyebbé tehetné értéktelen életemet, és hálás lennék. :) Egyébként ki hogy áll a készüléssel? Menni fog? Írásbelik milyenek lettek?

2012. máj. 30. 12:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Fiatal barátom, az életed sokkal értékesebbé válna, ha nem készen kapott anyagokat használnál, hanem te magad dolgoznál meg érte. Így lesz belőled kritikai értelmiség, és így mondhatod majd el az érettségi után Vörösmartyval: "Ez jó mulatság, férfi munka volt."

Amúgy sok sikert!

2012. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én elküldöm az enyémet, de ne ezt hagyd a végére, ez az egyik legnehezebb.....

e-mail?

2012. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy az egyik leghúzósabb... bár a politikai életpályákkal sem vagyok kibékülve, de hát ez van. Írtam privátot, köszönöm előre is! :) És sok sikert!
2012. máj. 30. 21:57
 4/25 Hófehérke19 válasza:
Szijasztok.nekem is eltudnatok küldeni mert mindegyik megvan csak ez nincs.nagyon szépen köszönöm;)) irjatok ha oké
2012. jún. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát, írd meg az e-mail-od privátban, és elküldöm....
2012. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kellemetlen egy tétel, annyi szent. Talán eddig ez a legutálatosabb. Köszönöm! :)
2012. jún. 2. 08:17
 7/25 A kérdező kommentje:
De tegnap kaptam infót suliból, hogy megjöttek a papírjaink, és mehetek szóbelizni. Kicsit megkönnyebbültem, mert az írásbelit nagyon elbazilikáztam. Pontokat még mindig nem tudok, azt majd ötödikén, a lényeg hogy szóbelire rá kell gyúrni.
2012. jún. 2. 08:18
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a Keresztény egyház intézményesülése, és erdély etnikumai a legutálatosabbak. A polgári viszonyok alakulását kb 2 óra alatt megtanultam, Erdéllyel már fél napja küzdök :(
2012. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Krisztus ereje... Erdély etnikai helyzete nekem még ki sincs dolgozva, így 4 nappal szóbeli előtt :D én pénteken már megyek. A keresztény egyházat úgy ahogy tudom, viszont imádkozom hogy ne olyat húzzak amiről nem tudok beszélni, vagy csak nagyon keveset. Igazából mindegyikhez hozzá tudok szólni, de kb a tételek olyan 65-70%-áról tudok rendesen beszélni. Jó lenne ha kihúznék egy hidegháborút, vagy demográfiai változásokat a 18.sz ban.
2012. jún. 4. 08:48
 10/25 anonim ***** válasza:
A hidegháború, iszlám, demográfiai változások "álomtételek", én csak a gazdasági rendszerváltást nem akarom húzni, az halál :(
2012. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!