Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen puskázási módszereket...

Milyen puskázási módszereket ajánlanátok szóbeli vizsgánál?

Figyelt kérdés
Kb 4-en vagyunk bent egyszerre és a tanár járkál. Egyetemi vizsga.
2012. máj. 31. 16:57
 1/6 anonim válasza:
Ha van felkészülési idő és tételsor akkor micro headset, ismerősömnek van olyan. Gyakorlatilag láthatatlanul telefonálsz, a tétel számát/címét valahogy tudatod azzal akivel beszélsz és utána csak hallgatod a dumát és írsz. :)
2012. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne egy ilyen, de sajnos nekem nincs :( esetleg valami más módszert tud valaki?
2012. máj. 31. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:

szóbelin nem nagyon lehet és nem is nagyon buzdítanék ilyesmire, mert ha elkap, ami nagyon valószínű, akkor fegyelmit is kaphatsz a nyakadba.


szóbelin ki kell öltözni, az öltöny zsebei egyébként nagyon jók és ingujjba is dugdoshatsz dolgokat.

2012. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én tudok egy jót, évek óta használom, haverok is, és még senki sem bukott le: TANULÁS!!!
2012. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kb. 30 ezer egy olyan ha jól emlékszem, nem túl diákbarát ár, de talán megéri (első voltam)
2012. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jonel válasza:

Bátyáméknál ilyen headsetet többen vettek egyszerre, 3-4 fő összedobta és úgy már nem volt gáz.

(Nemtudom fontos-e még a kérdés)

2012. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!