Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Problémák az iskolában?...

Problémák az iskolában? (légyszi olvasd el, neked csak 1 perc)

Figyelt kérdés

Na, akkor elkezdem. 8.-as lány vagyok, aki pár hónapja aláíratott egy 'papírt', ami arról szólt, elengednek e otthon az Erzsébet táborba vagy sem. Ugye én aláírattam, be is adtam, erre kiderül, hogy az o.társaim kb. fele nem jön, mert vagy nincs kedve, vagy nem tudják kifizetni. Most ott vagyok, hogy be kéne vinnem az iskolába 5 ezer forintot, csak a papír miatt (vagyis nekem semmiért). Kis falusi iskola ahova járok, 70-80 diák van, és az igazgató szinte minden nap odajön hozzám, hogy vigyem be az 5 ezer forintot. De kiderült, hogy a ballagás 20 ezer forintba fog kerülni (vagyis az ofő ezt állítja) ezért nem tudom bevinni az 5ezer forintot, már kb. 1 hete húzom a pénz bevitelét.

Ti ilyenkor mit csinálnátok? Kibírnátok 2 hetet, amíg az igazgató 'b@szOgat', vagy bevinnétek az 5 ezer forintot?


ui. azt mondta, van egy 3. lehetőség, ami az, hogy keresek valakit a helyemre. találtam is, egy 4.es fiú, az o.társam öccse, aki eljön. múltkor amikor odajött az igazgató, mondtam ezt neki, erre azt mondta: 'ilyen könnyne nem úszod meg ezt fiam'



2012. máj. 31. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valaki a helyedre, nem kötelezhet rá, hogy elmenj. Szüleiddel beszéltél erről? Ha van annyira unintelligens az igazgató hogy a te szavadat semmibe veszi, az övékre talán hallgatna.
2012. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész ne fizesd be,mondd,hogy nem tudod.
2012. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de anyámmal is ordibált múltkor..
2012. jún. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!