Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy bizonyít...

Mit lehet kezdeni egy bizonyítványszámmal?

Figyelt kérdés

Ma szereztem egy részképesítést, amit már egy ideje szerettem volna, így mikor hazajöttem, nagy örömömben lefotóztam a bizonyítványomat, és kiraktam Facebookra. Egy ismerősöm rám írt, hogy a helyemben a törzsszámot kitakarná, mert vissza lehet élni vele.


Én úgy gondolom, önmagában egy számmal, meg a nevemmel nem sokat ér senki, mivel ha valaki felhasználná, ahhoz a személyes okirataim is kellenének.


Vagy neki van igaza? Vissza lehet ezzel élni valahogy?


Minden választ előre is köszönök.


2012. máj. 31. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek raktad ki Facebookra??! Egyébként az lehet hogy valaki azzal a számmal regisztrál be valami munkához, akkor a rendszer csak azt látja, hogy neki van ilyenje, neked meg nem fogja engedni használni...
2012. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért raktam ki? Hogy elújságoljam az ismerőseimnek :). Egyszerű alapfokú OKJ-s részképesítés, tehát nem személyes kódot tartalmaz, csak önmagában egy bizonyítványszám.


Egyelőre átállítottam, hogy csak az ismerőseim lássák, de törölni nem szeretném a képet, csak ha tényleg fennáll a visszaélés esélye, akkor természetesen törlöm. Ezért érdekelne.

2012. máj. 31. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább töröld, és rakd fel újra úgy, hogy a számot valahogy kisatírozod (pl. Paint)
2012. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha törlöm, akkor az összes hozzászólás is elszáll :(. Mondjuk abban igazad van, hogy fő a biztonság...
2012. máj. 31. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanság mindennel vissza lehet élni.
2012. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!