Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5hónap alatt heti 3óra angolla...

5hónap alatt heti 3óra angollal teljesen kezdőről milyen szintre lehet eljutni? Egyáltalán milyen árban lehet?

Figyelt kérdés
Hivtak telefonon hogy lenne egy ilyen lehetőség,árban nem mondtak részleteket,megbeszélés és szint függő a dolog. Egyáltalán ismeritek ezt a "tanfolyam"szervező céget? Eddig Kőbányán tartották,most a 17. kerületben a Szent Pál gimnáziumban.
2012. jún. 1. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hivatalos ajánlás: egy sikeres nyelvvizsgához általában 750 tanóra vétele szükségeltetik alaphelyzetből. Szorozd be, lesz-e ez annyi? S egyéni képességek színezhetik az eredményt.
2012. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csoportos buli sokszor semmit nem ér, hisz nem minden tagot azonos érdek mozgat. Az egyéni a legjobb, még a párban módszer is kérdéses. A fiam kikupálása majdnem egy millióba került, de a diplomához kellett az angol, aztán olyan helyre ment dolgozni, ahol feltétel volt az angol nyelven való tárgyalóképesség. Mire összeszámoltuk, majdnem verte a milliót - és még most sem érzi magát profinak. Bár a szakmai tárgyalás megy, a mindennapi nem - de magyarul sem szeret kommunikálni:( Ő mindig magántanárhoz járt, majdhogynem 3 évig - leszámítva az egyetemen az ingyenes órákat, amelyek semmit nem értek.
2012. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, hogy ennyi tanulással egy középfokot letegyen az ember akár.

Ha van nyelvérzéke, akkor sima ügy.


(Én pár évig tanultam angolt annó gimiben, mint 2. nyelv, de ez nem sok mindenre volt elég. Viszont kellett belőle nyelvvizsga. 1 hónapot jártam kb magántanárhoz, heti 2, max 3 alkalommal (1.5 óra/alkalom), ez BŐVEN elég is volt, több mint 90%-osra sikerült, 100% szóbelivel. Szóval ha 1 hónap ennyire jó volt, akkor kétlem, hogy 0-ról ne lehetne tényleg tanulni akarással 5 hónap alatt elérni a középfokot.)

2012. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 klopusz ***** válasza:

Szia!

Kicsit kevésnek tűnik. Én úgy mentem angolt tanulni, hogy előtte soha sem voltam még angol órán, így két hónap tanulás után csináltam Rigó utcai alapfokot bőven 85 százalék fölött. Igaz, németül tanultam valamikor és az jó alap az angolhoz, állítólag nyelvtehetségem is van, ráadásul nekünk a két hónap alatt heti 20 óránk volt.


A tanfolyam szervező cégnek nézzél utána. Amúgy a XVII. kerületben nem tudok Szent Pál gimnáziumról, ami itt van, annak Pál apostol általános iskola és Gimnázium a neve (Pesti út).

2012. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató amiket irtatok. De garanciát vállalnak,meg fizetik a pénzt ha nem jön be. Nem volt nálam a papir amier felirtam a suli nevét, de igen ez az..

Egyébként is mennék,s azt mondták korosztályos bontás és érdeklődési kör bontás van. zóval 25 évesként nem raknak össze 50évesekkel..

2012. jún. 1. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A "garanciát vállalnak" kijelentés felvet bennem bizonyos setét gondolatokat....!
2012. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kor sem meghatározó, mert sok fiatal együtt nem biztos, hogy nyerő, mert lehet egy eltökélt, céllal dolgozó 50 éves nagyobb húzóerő, lehet tőle kitartást tanulni. Míg egy idősebb maga kéri el magát a fiataloktól, mert úgy érzi, a lazaságuk visszahúzza. Szóval ezek jól hangzó szólamok, amiknek nincs realitása.Az azonos motiváltság - az valóban meghatározó.
2012. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!