Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanár nélkül, könyvel +...

Tanár nélkül, könyvel + nettel, meg lehet tanulni angolul teljesen kezdőről?

Figyelt kérdés

Ha igen, tudnátok jó netes oldalt javasolni?


Köszi!


L20


2011. szept. 16. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
eduverzum.hu
2011. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nézd meg a youtubo-on a "Long Vowel Soung" Én innét tanultam meg egyedül a fonetikát, a helyes hangok kiejtését, amit mi a magyar nyelvben nem ismerünk. Ezt tanár nélkül nem tudod másképp, csak így, sőt a tanárok ekkora hangsúlyt nem fektetnek rá, én három hétig csak ezt gyakoroltam. Ezzel kezdeném!


Online leckét biztos tudnak ajánlani mások.

2011. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* youtube
2011. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ja elfelejtettem a könyvet. Báti László-Véges István Angol nyelvkönyv, magántanulók részére, nagyon jól magyaráz, mindent magyarul is leír, szuper és kb 2500,-Ft, jó vastag, van hozzá hangkazetta ( a kazettát a kiadó szerinti könyvesboltból vettem, a neten kerestem rá)
2011. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 18. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Linkelek neked néhány jó oldalt.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] <-itt inkább a nyelvtanról olvashatsz.

[link] <-Ez egy olyan blog ahol a szerkesztőnek az a terve hogy 5 év alatt megtanuljon 5 nyelvet.Az angolról is vannak bejegyzései.

[link] <-Ez az egyik kedvenc oldalam.Sajnos csak az első 30 lecke ingyenes, utána regisztrálni kell és fizetni :S De én erre is tudok egy jó megoldást :)

Kezdem az elején.

Miután kiválasztottad a nyelvet, kattints az első leckére (személyek)

Nem kell aggódni a kicsíkozott szöveg miatt, csak kattints a "Megjelenítése és elrejtése" gombra és azonnal megjelenik.:)

Ha a szöveg melletti hang ikonra kattintasz, egy brit férfi és egy amerikai nő felolvassák az adott mondatot.Ha a csigára kattintasz lassan is felolvassák. De az egészben mégis az a legjobb, hogy mind a 100 lecke hanganyát letöltheted a gépedre és onnan mp3-ra is átrakhatod :) Fent van egy olyan hogy: Free download MP3:All 1-10

Ha az "All"-ra kattintasz letölti egyszerre az egészet.(és akkor nem kell külön tízesével letölteni)

A 30. lecke után, csak akkor láthatod az angol szöveget ha regisztrálsz.Kattints a "log in-Belépés"re,majd a regisztrációra. A tagság típusánál az a legjobb ha ezt jelölöd be: Bronze Membership (Free for 2 days)

Így két napig ingyen láthatod a szöveget a 31.-100. leckéig. Szerintem az a legjobb ha a két nap alatt kimásolod magadnak a szöveget word-be vagy valahova ahonnan ki is nyomtathatod. :)

És végül egy kis segítség hogy hogyan is tanuljunk hatékonyan: [link]


Na!Remélem segítettem, ha kell még segítség szólj nyugodtan.

Sok sikert a tanuláshoz ;)

2011. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5perc angol mi szoktuk órán használni:)
2011. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az összes hasznos választ, mert mindegyik az volt! :) Igazán kedvesek vagytok.
2011. szept. 19. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, bármit meg lehet tanulni tanár nélkül. A matekot is, törit is. Csak nehezebb.



na sikerült ,amúgy?

2012. ápr. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a jó linkeket!:)
2012. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!