Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kémiazseni...

Hogyan lehetnék kémiazseni egy év alatt?

Figyelt kérdés

Emelt érettségit szeretnék tenni belőle, mert a gyógyszerészet az álmom. Még egy évem van az érettségiig. Hogy készüljek fel rá?

Aki esetleg már túlesett az emelt kémián, az leírná a tanulási szisztémáját?



2012. jún. 1. 22:05
 1/8 tyrion97 válasza:
Nyáron járj különtanárhoz, akkor át kell vennetek a középszintű anyagot, év elején középszintű érettségi, az év hátralévő részében nincs lazsálás, neki kell az emelt szintű résznek feküdnüd. Javaslat: Villányi Attila: Ötösöm lesz kémiából példatár ás megoldások, Villányi Attila két kötetes érettségi felkészítő könyve, nem tudom mi a pontos címe, de minden iskolai könyvtárban ott kell lennie.
2012. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kémia a kétszintű érettségire, kémia feladatgyűjtemény a kétszintű érettségire :) ezekre gondoltál,kedves 1., ugye?? :D


a fgy-hez a kemavill.hu-ról töltheted le a megoldásokat

2012. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Megerősítettetek abban, hogy elmenjek közepezni ősszel. Elvégre,mit veszíthetek vele?

Köszönöm a megerősítést!

Mennyire biztos hogy bevezetik a 2 emeltet?

2012. jún. 2. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok: 100% sajnos...remélem nem lesznek olyan durvák,mint az ideiek... :S
2012. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem közepezek :(

Fölösleges, azt az energiát inkább az emeltre készüléssel töltöm.

60 kísérletre hogy lehet felkészülni? :D

2012. jún. 3. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Így :D

Előző vtam :D

2012. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! Úh ha ezt nem tudom tuti nem sikerülne.

Hálám üldözni fog! :D

És mikor jelentkezzek a szeptemberire? Ajánlatos már most?

2012. jún. 16. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Szivesen :)

Azt hiszem, csak szeptemberben lehet jelentkezni,mert akik nálunk előrehozottat tettek,akkor jelentkeztek :)

2012. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!