Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Június 18-án kezdődnek a...

Június 18-án kezdődnek a szóbeli érettségik?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon az van írva, hogy 2012.június 18-tól kezdődnek a szóbeli érettségi vizsgák.

"Középszintű szóbeli vizsgák: 2012. június 18-29."


Tehát ez azt jelenti, hogy egyik iskolában sem kezdődik előbb, nem? Maximum csak később.


Ilyenkor az iskolában nem kellene már elmondaniuk, hogy mikor lesz? Mi akárhányszor kérdezzük, az a válasz rá, hogy még nem tudni.


2012. jún. 2. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ekkor lesznek, nálunk azt is megmondták, mely napokon mely osztályok vizsgáznak. Mivel névsorban hívnak be, így tudom, hogy én 18-án vizsgázok, legalább hamar túl leszek rajta :) Viszont konkrétan még nekünk se mondták meg, kinek melyik nap lesz.
2012. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk meg 25-6-7 lesz és én is első nap túlleszek rajt.
2012. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25-27, 25-én derül ki, hogy ki mikor lesz. Névsorhoz ennek általában semmi köze... :/
2012. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor még van két hét vissza. :)


Nálunk még annyit sem mondtak el, hogy az érettségi mettől-meddig tart. Nem ám azt, hogy melyik osztálynak mikor.

2012. jún. 2. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor honnan a pííből tudjátok, hogy kell beosztanotok a tanulást? Azért mégis...
2012. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Annyit mondtak, hogy Június közepe fele. Az a jó, hogy elég jól állok, már csak földrajzból van vissza pár tételem illetve történelemből. Meg azért persze nem árt átnéznem még 1-2 dolgot.
2012. jún. 2. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
En meg neki se alltam
2012. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!