Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedden vizsgázom magyarból,...

Kedden vizsgázom magyarból, de nagyon félek, úgy érzem semmit nem tudok. Tudtok tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

Kedden vizsgázom magyarból, 10 tételt kell tudnom, ez kb. 50 oldal lehet összesen.

3 tételt tudtam már korábban, és egy hetem volt/van a felkészülésre. Úgy számoltam, hogy pénteken megtanulom az utolsó tételeket is, és szombaton, vasárnap és hétfőn már csak ismételek. Ez nem sikerült, az utolsó két tételt ma tanultam meg délelőtt.


Így már csak holnap tudok ismételni. Amikor kihúzom a tételt lesz időm átgondolni, vázlatosan kidolgozni. Mégis nagyon félek, hogy olyat húzok, amit nem annyira tudok, vagy összezavarodok, vagy valami.


Tudtok nekem tanácsot adni ilyen szituációkra?

17/L



2012. jún. 3. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
imádkozz! :)
2012. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Hát most már csak ez jöhet, majd imádkozok.

Igazából van egy tétel, amit nagyon-nagyon szeretnék kihúzni, de összessen kb. 7-8 tétel van, amit elég jól tudok, a többit nem annyira. Remélem sikerült pont azt húzni, amit szeretnék. :)

2012. jún. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!