Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 5-ös érettségit...

Hogyan lehet 5-ös érettségit írni? Magyarból, matekból, töriből, angolból? Kb. mennyit kell tanulnom hogy 5-ösre írjam meg ezeket? Minden tipp jó.

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az erősen az értelmi képességeidtől függ. Véleményem szerint ha vki nem sík hülye, tud szöveget értelmezni, normálisan fogalmazni, helyesen írni, valamint logikusan gondolkodni, akkor kb. nulla erőfeszítéssel meg lehet írni mindent ötösre.
2012. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, ha alapvetően nem vagy buta, akkor nem nagyon kell rá készülni. Anno én sem tanultam egy szót sem írásbelikre, és mind lazán 5-ös lett. Inkább a szóbelire kell készülni, szerintem, de oda is inkább azért, mert nagy a vizsgadrukk, és jó, ha biztos vagy magadban.
2012. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ne alapozz a fentiekre hogy aki nem sík hülye az meg tudja írni az összeset ötösre. Inkább gyakorolj sokat, csináld meg az előző évi érettségiket, nézd át a fontos anyagokat. Hiába okos valaki ha nem gyakorol. Szorgalom kérdése is.
2012. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát a szorgalmam az megvan :)
2012. máj. 6. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem kitűnő lett az érettségim , ami azért vicces mert előtte kb. 3. osztályban voltam kitűnő , utána pedig egyszer sem :D nem is volt a célom,hogy 5-ös legyen minden,csak legjobb tudásomat adtam meg tanultam rá és így sikerült! Szerintem ez a titka,hogy adj bele mindent és bízz magadban!
2012. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!