Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek idén a PPKE-JÁK-ra...

Szerintetek idén a PPKE-JÁK-ra és az ELTE- ÁJK-ra (Mind2 jog) költségtérítésesre mennyi pont szám kell? Mert tavaly az ELTE-re fizetősre 393, a PPKE-re fizetősre pedig 300 pont kellett, ezek mennyit változhatnak, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy legrosszabb esetben is 400 fölött leszek, szombaton lesz a töri emelt szóbelim és ha már csak sikerül szintentartanitartani a %-át, valamint a többi szóbelim (valszínű azok meglesznek max pontszámosok)sikerül, akkor 424 pontom van alsóhangon, de mondom ezen még lehet rontani meg javítani(de 400 az mglesz tuti így is). CSAK értelmes válaszokra vagyok kíváncsi, idióták hagyjanak.

2012. jún. 4. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
szia,én is jogra készülök,én úgy gondolom biztosan 400 pont körül lesznek a fizetősök!én 440 pont körül leszek,remélem elte költségesre bekerülök!sok szerencsét a szóbelin,én hétfőn megyek!:)
2012. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!