Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a BIOLÓGIA...

Hogy sikerült a BIOLÓGIA EMELT érettségitek, és a KÉMIA/FIZIKA?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 09:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni, hogy melyik egyetem, melyik karára jelentkeztetek? :)
2012. jún. 5. 09:28
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Biosz emelt 67, kémia emelt 47. Hát jól eltosztam, de még így is valószínű h bekerülök gyógyszerészre, mert a többi érettségim is nagyon jó. Ha meg nem, akkor ELTE kémia.
2012. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Biosz tavaly 75 kémia most 84.

Orvosira, állatorvosira mennék, 440-445 pontom lesz..

2012. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem értem,ha ilyen kevés százalékot értél el,hogy lesz ilyen sok pontod?Nekem 90 lett a bioszom,kémia 80,van két nyelvvizsgám és 430-al aggódok.Hogy jön össze a 445 pont?A többi érettségi ennyire jól sikerült?
2012. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazán köszönöm, hogy így lehúztad az érettségijeimet. :D


A kémiámat szeretném szóbelivel 89-re felhúzni. A tanulmányi pontom 98, az érettségi átlagom 92, van 90 pluszpontom egy emelt és egy felsőfokú nyelvizsga miatt. A másik közép nyelvizsga már nem fér bele..

Így lesz: 89+75+98+92+90=444


Neked hogy lesz olyan kevés pontod 90-es biosz mellett??

2012. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam lehúzni,csak nem értettem hogyan jött össze ilyen sok pont,de így már megértem.

Nekem azért van kevés,mert magyarból,töriből nem voltam jó,nem nagyon szerettem a humán tantárgyakat.Sajnos ezekből csak négyes voltam.Így én duplázok.

2012. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a régieket 90% köré írtam meg, jobbra számítottam, végülis 78%-os lett. Emellett a matek a felvételi tantárgyam, amiből közepeztem (98%). Pázmány, Molekuláris bionikára jelentkeztem első helyen.
2012. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ügyes vagy,főleg ha a matek ennyire jó lett,tényleg elismerésem én nem tudtam volna így megcsinálni.Egyik barátnőm jár bionikára ő is nagyon jó matekból.Azt mondta neki nem tetszik,mert nagyon sok infó órájuk van és nem azt tanulta amit várt a szaktól.
2012. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem...Annyi mindenkinek olyan sok pontja van,nekem 436 van pillanatnyilag.Van egy 89-es közép kémiám,és egy 80-az biosz emeltem tavalyról.Idén a biosz emelt írásbelim lett 80%,de ha azt felhúzom egy 100%os(!) szóbelivel,akkor is max 442 pontom lesz...nem értem...pedig magyar,angol 90 felettiek,töri 82,ja és a matek,na az 70...lehet,hogy a matek miatt van csak ennyi pontom,még így is??van 2 nyelvvizsgám..egyszerűen már nem tudom mit tegyek,nem akarok megint halasztani,de mindenkinek olyan sok pontja van ,aki ugyanoda jelentkezik mint én,mégha 1-2 ponttal kevesebb is Nekik a biosz-kémia,mint nekem:(

(nem akartam senkit megbántani,vagy siránkozni,de komolyan kétségbe vagyok esve,mert ha megfeszülök se tudok bejutni az állatorvosira,mert akik azt jelölik első helyen mind 440 feletti a pontjuk...nekem meg csak úgy lenne max 442-m,ha a szóbelin vmi nagyon frankó tételt húznék,és nem húznának le a tanárok...így is az írásbelin fellebbezhettem volna,mert nem fogadtak el egy feladatrészt,pedig szó szerint azt írtam,ami a megoldókulcsban van:( de nem mertem,mert féltem,h lehúznak...)

bocsi a siránkozásért,nem akartam,de már muszáj volt megkérdeznem,hogy más hogy látja,miért van csak ennyi pontom?:(

2012. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó bár látom,hogy a kedves Kérdező is hasonló cipőben jár!Te is el vagy keseredve?én állandóan ezt látom,hallom,hogy mindenkinek milyen sok pontja van már most,pedig azért a 89-80 nem olyan rossz eredmény,ahogy a Te 80-90-ed is nagyon jó!plusz két nyelvvizsga!komolyan már nem tudom hol tudnék pontokat kicsikarni...:(
2012. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!