Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a biológia...

Kinek hogy sikerült a biológia emelt szint? Hány pontotok lett?

Figyelt kérdés
biológia,érettségi,iskola

2012. jún. 5. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
74%.. rosszabbra számítottam, mert tudtam hogy elrontottam, viszont magamhoz képest nagyon rossz.
2012. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

67%

Lehetne jobb is. Az ökológiát nem volt időm addigra megtanulni, szóval azt csak totóztam, 11-ből 3 pontom lett. Most már persze hibátlanra megírnám, látva utólag, hogy egyáltalán nem is lett volna nagy ördöngősség. Na mindegy, utólag okos az ember! :)

2012. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
enyém 64% hozzám képest szuper! :D
2012. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a közép kémia?
2012. jún. 6. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Én emelt kémiát írtam, azt jól elszúrtam, 47%. De ahhoz képest, hogy osztálytársaim és barátaim, barátnőim csak egy emeltet írtak (a bioszt) és nekik nagy átlagban rosszabb lett az, mint 47%, ezért nem tartom ezt olyan égőnek, mert nekem két emeltre kellett készülni mégis. De még szóbelivel felhúzhatom a kémiát 60 felé, a bioszt meg 75% körülire is, így összejöhet 410-420 pont között.
2012. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66 pontos lett, majdnem sikítóagyf@szt kaptam ott helyben. :'/
2012. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!