Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy munkához szükségem lenne...

Egy munkához szükségem lenne iskola látogatási papírra,3 nap múlva végzek, de jövőre újból oda fogok járni érettségire, mi a teendő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval most végzek Csütörtökön a sulival (szakmán vagyok).. jövőre újra ide járok érettségire.. voltam iskola látogatásit kérni, de az irodában azt mondták nekem, hogy majd beiratkozás után tud csak adni.. :S ezzel az a gond, hogy én jeleneztem egy munkára, ahová kellene az iskola látogatási.. van valami megoldás, hogy adjanak vagy feltétlen meg kell várnom a beiratkozást? :S


Arra gondoltam, hogy iskola látogatási helyett nem fogadják-e el a felvételi lapot addig, amíg nem kapok iskola látogatási.. szerintetek elfogadnák a felvételi lapot?



2012. jún. 5. 19:01
 1/3 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy nem kaphatsz. Hivatalosan a jogviszonyod aug. 31-ig tart, tehát az iskolalátogatásit ki kell, hogy állítsák neked! Tapasztalatból mondom, én is mindig így vállaltam nyárra diákmunkát, tehát mindig kérnem kellett. Mondd el, hogy nyári munkához kell! :)
2012. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mondtam, hogy nyári munkához kell és azt mondta a csaj az irodában, hogy beszéljem meg a munkáltatóval, hogy nem tudok most vinni.. :SS


őőő.. de nekem Csütörtökön vége lesz a sulinak és jövőre újra be kell iratkoznom, szóval nem hiszem, hogy Augusztus 31-ig tart a jogviszonyom. :S


Azért köszi a választ! :))

2012. jún. 5. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
beszélj ofővel, vagy ig.helyettessel. amúgy ezt én sem értem,én most érettségizem, és a kutyát nem érdekelte,hogy ide járok-e majd jövőre,simán kaptam iskolalátogatásit..
2012. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!