Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásra jelentkeztem....

Felsőoktatásra jelentkeztem. Elrontottam a jelentkezési lapomat és csak most vettem észre. Van valami teendő vagy kicsúsztam az időből? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jelentkezési lapomon nem írtam oda melyik természettudományos tantárgyat vegyék figyelembe de elküldtem az összes középiskolás bizonyítványomat. Most akkor ők fognak kiválasztani valamit vagy 0 pont? mi a teendő ha lehet ilyenkor még valamit tenni.

2012. jún. 5. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogod a telefonod és felhívod az Oktatási Hivatalt (+36-1) 374-2100 vagy Felvit :(Konkrét, jelentkezést érintő kérdésben Az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. Ügyfélszolgálata segíthet. Közvetlen telefonszámunk: 06/1-477-31-31)

Ők tuti tudnak pontos választ adni a kérdésedre.

2012. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb eredményt fogják figyelembe venni, de azért hívd fel őket! :D
2012. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi lett(?)
2013. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már egy lapot beadtál,csak nem fogják

érvénytelennek tekinteni

2013. febr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!