Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kellett pontosan június...

Mit kellett pontosan június 4-ig feltölteni a felvire?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a dokumentumok feltöltési határideje július 10, de most látom hogy több helyen írták hogy június négy...nem nagy gond, mert én már előre feltöltöttem amit tudtam, viszont tegnap (vagyis június 5-én) felraktam még egy egészségügyi alkalmasságit is, ami nekem már meg volt korábban, de most jutottam odáig hogy fel tudjam tölteni. Szóval páldául az alkalmassági vizsgákat is fel kellett volna már tölteni? és mi van ha nem töltöttem fel?

2012. jún. 6. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
az első dokumentum pótlás határideje június 4 volt,a második dokumentum pótlásé pedig július 10.szóval teljesen jól csináltad eddig,ha vmi még hiányzik az 10ig töltsd fel,ez főleg azoknak van akik érettségiznek ebben az évben,meg esetleg nyelvvizsga.
2012. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jún. 10. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!