Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRE pszichológiára jelentkezet...

KRE pszichológiára jelentkezettek! Hány pontotok lesz kb?

Figyelt kérdés
Én már rendesen rosszul vagyok, ha erre az egész hercehurcára gondolok, mert annyira bíztam benne, hogy simán bent leszek, de ezek után az érettségik után már elég kétséges...:/

2012. jún. 6. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig ez egy olyan szak, ahova nem lehet csak úgy bereppenni, nem tudom mit gondoltál.
2012. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Istenem...nem is így értettem! Tisztában vagyok a nehézségi fokával, az érettségik tekintetében számítottam kb. olyan nehézségűre, mint amilyen tavaly volt, csak hát idén odanyomtak nekünk rendesen. De persze, elhiszem, hogy könnyebb leugatni a másikat látatlanban...
2012. jún. 6. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Én tavaly érettségiztem és minden évben ez megy, hogy "De bezzeg nekünk milyen nehéz volt blabla..."

Meg most azzal mit érsz ha itt max 10 ember elmondja, hogy neki hány pontja lesz?

Amúgy nyugtasson az, hogy biztos mások is a tavalyi érettségik alapján készültek és nekik is tuti nagyon nehéz volt az idei..

2012. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
451, de csak másodiknak jelöltem.
2012. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek mit?
2012. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elsőnek a PTE-t.
2012. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 avyvy válasza:
452 :) Én is másodiknak jelöltem. Elsőnek ELTE :)
2012. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
366....én elsőnek jelöltem, szóval esélytelen :/ xd
2012. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!