Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ki akarok iratkozni az...

Ha ki akarok iratkozni az egyetemről, akkor a mostani félévem eredményére még meg fogom kapni szeptembertől az ösztöndíjat attól, hogy törölnek vagy sem?

Figyelt kérdés
Mert végül is jól teljesítettem,szóval kapnék ha maradnék, csak nem tudom, hogy így is ki kell e fizetniük.

2012. jún. 6. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez olyan dolog, hogy államvizsga utáni félévben sem kapsz ösztöndíjat, hiába volt ötös az átlagod. Már nem ott tanulsz onnantól, nem is fizetnek. Az ösztöndíj ösztönzi a diákot a minél jobb teljesítményre, de ha nem tanulsz abban a félévben, nincs mit ösztönözni.
2012. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Kár :S
2012. jún. 6. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
természetesen nem!
2012. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!