Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ki szeretnék menni szeptembert...

Ki szeretnék menni szeptembertől londonba dolgozni egy évre. Van valaki aki szintén tervezi? Nem akarok egyedül elveszni az adminisztráció útvesztőjében:D

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Van pár ember aki iwiwen szokott ugyanígy keresni néha. Próbálkozz meg ott üzifalon. Sok sikert! :D:D :)
2009. júl. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervusz nemtudom ez mennyire fölbuzdulás vagy mennyire megtervezett de már itt si ezerszer megbeszéltük hogy ott is válság van ott sincs kolbászból a kertés és ott is lejjebb adnak az emberek az gényeikből és mekibe dolgoznak diplomás emberek.De ha megvan szervezve megse szólaltam csak szerettem volna ezt jelezni
2009. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most fogok kimenni augusztusban..nincs leszervezve, de az van kint mint itthon. Itthon is lehet melót találni attól mert válság van. Csak akarni kell. És ha kint találsz akkor sokkal jobban jársz vele. Egyik országban sem szabad várni, hogy a sültgalamb a szádba repüljön. Nem fognak a reptéren úgy fogadni, hogy van egy munkánk számodra. Menni kell érte. Hülye duma ez a válság...:S :S :S
2009. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ahhoz pénz is kö
2010. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!