Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki idén jelentkezett...

Ha valaki idén jelentkezett idén felsőoktatásba, szerintetek mennyire befolyásoló tényező, hogy mit jelölt meg első helyen?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem, hogy az egyetem figyelembe veszi azt, hogy neked az volt az első megjelölt hely, annak ellenére, hogy nem neked van a legtöbb pontod. Remélem érthetően leírtam.

2012. jún. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem h érdekli az egyetemet h hanyadik helyen jelölted meg:D
2012. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elérted a bejutáshoz a pontot, akkor felvesznek és kész!
2012. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
honnan veszitek ezeket a baromságokat???? senki nem veszi figyelembe, hogy hányadik helyen jelölted a szakját. alapból a felvételi eljárás módja sem teszi ezt lehetővé.
2012. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs Főnök! Én is úgy olvastam, korábban nem hallottam erről, ezért furcsáltam. És innen jött a kérdés!
2012. jún. 8. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyetem nem tudják hányadik helyen jelölted meg őket.
2012. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!