Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Van olyan...

Egyetemisták! Van olyan közöttetek, aki kimondottan utálja, amit tanul, és csak egy külső tényező hatására jár arra az egyetemi szakra, egyáltalán egyetemre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, igen, nem vettek fel oda ahova menni szerettem volna pedig kétszer is jelentkeztem tettem is a dologért és mégsem. Felvettek egy másikra de ezt leginkább anyám szerette volna. Most ott tartok, hogy végre megengedte, hogy otthagyjam mert nem ment. Beadtam máshova. De elég kilátástalannak látok mindent. Az elmúlt két évtől eléggé magam alatt vagyok de majd lesz valahogy :(
2011. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos először engem nem vettek fel oda, ahova jelentkeztem, így elmentem a 2.-nak megjelölt szakomra (hozzáteszem 141 pontom volt és 142 kellett volna, nagyon ideges voltam...), mert a szüleim azt mondták, inkább tanuljak addig is valamit, mint dolgozzak. Ezt fél év után otthagytam, annyira utáltam, és inkább dolgoztam. Mikor újra felvételiztem felvettek arra a szakra az új pontszámítással. Ami azt illeti, ezt a szakot is marhára utálom, csak azért választottam, mert jó lehetőségek vannak vele. 14 éves korom óta arra a szakra szerettem volna menni, ami most a minorom, de 18 éves koromban megváltoztatták a felvételi követelményeket úgy, hogy esélyem nem volt azokat teljesíteni már. Mindenesetre záróvizsgázni fogok a minoromból is, és úgy néz ki, MA-ra is tudok belőle menni ezáltal, szóval csak ez tartja bennem a lelket. Idén végzek...
2011. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!