Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4,3-as átlaggal van esélyem,...

4,3-as átlaggal van esélyem, hogy felvegyenek az alábbi budapesti gimnáziumok valamelyikébe?

Figyelt kérdés

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Madách Imre Gimnázium

Szent László Gimnázium

Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium


2009. júl. 2. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Ugye tudod, hogy az nem mindegy, hogy az átlagodat pl egy matek 3 vagy egy tesi 3 húzza le?

Egyébként központi feladatlapot fogtok írni, készülj fel rá, gyakorolj sokat. Nagyobb részben ez számít, így lehet esélyed.

Sok sikert:)

2009. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
a tesi, kémia, fizika húzza le a többi aránylag jó
2009. júl. 2. 21:07
 3/23 anonim ***** válasza:

sztem simán..:)

a mienk is elég jó gimi, de olyan átlagokkal jöttek..:D meg rossz központival, meg minden.. igazából nem is tudom, kit felejtenek el behívni szóbelire :D

2009. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
akkor tényleg még a Madáchba is lenne esélyem bejutni?
2009. júl. 3. 10:31
 5/23 anonim ***** válasza:

hát, mindenképp azt tedd meg első helyre, ami szerinted a legjobban fog tetszeni. veszteni biztosan nem vesztesz vele semmit. :) csak egy biztos pont legyen feltétlen, ahova biztos, hogy sikerül. de a többi három (vagy négy?), hát oda mindenképp a váágyaidat.:) én is betettem első kettőre azt, ahova szerettem volna, de nem voltam benne egyáltalán biztos (2 külön szak), a harmadik meg, hát oda gondoltam, hogy sikerül, már a központi kiadásánál mondták, hogy hát ez náluk nagyon nyerő.

és sikerült a legelső helyre bejutnom...:)

amit mondjuk már bánok picit :DD


amúgy ha eljutsz a szóbeliig már tényleg ..80+ százalék, hogy megleszel. meg kipotyognak előled csomóan, akik nem azt jelölték meg elsőnek. az is sokat számít. én kábé 30-35. voltam a sorban, vagy több, és összesen 17 embert vettek fel..

2009. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nekem a Kölcsey francia része nagyon tetszik, és oda 68 főt vesznek fel, mert 2 osztályt indítanak, szóval így nagyobb az esélyem:D
2009. júl. 4. 22:03
 7/23 anonim ***** válasza:

ó, akkor sztem tuti bekerülsz majd:) ha már van egy olyan amit nagyon szeretnél, akkor az látszódik is, szóbelin, az meg sokat számít.. anyukám mesél sokat a hozzájuk jelentkezőkről, sok-sok unott fej.. azt nemszeretik:)):D


de nem is értem, hogy jobban belegondolok :D

már kiderültek az ideik... viszont ha jövőre mész, hogy tudsz ilyen pontos átlagot? :O:D

2009. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

szeptemberben leszek nyolcadikos eddig a három év alatt (5., 6., 7.) összevetve 4,3 lett az átlagom és megnéztem, hogy nyolcadikba ha meg tudom tartani a jelenlegi jegyeimet akkor is 4,3-ra fogok állni... azért remélem, rosszabb nem leszek...

amúgy mit kellene felvenni a szóbelire, mert azt írták a Kölcsey honlapján, hogy "az öltözet is része a felvételinek"?

2009. júl. 4. 22:42
 9/23 anonim ***** válasza:

óó de profi vagy! :D

nem hiszem, hogy fogsz rontani, nekünk 8.-ban, ha kétesre álltunk még a jobbat is adták a tanárok félévkor, hogy felvételi..:)


hát, szépruha, fehér fölső, sötét alj, kevés-semmi smink, talán a körmödre se lakk, főleg, ha így kitértek rá..:/

van ahol tényleg nagyon sokat számít..

2009. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
hát smink meg lakk amúgy se lenne, mert fiú vagyok:)
2009. júl. 5. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!