Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű angol érettségi...

Koko kérdése:

Emelt szintű angol érettségi esetén szóbelin huzatnak új "tételt", ha nem találják elégnek a feleleted, vagy ez nyelvérettséginél nem létezik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen nincs nyelvi érettségiknél.

egyrészt: több részből áll, nem csak egy témából, hanem asszem 3, így ha az egyik nem megy, ott van még másik 2.. meg ugye több rész, több készséget mér.

meg érted, kihúznál egy tételt, ránéznél a tanárokra szomorúan, hogy bocsi, de ezt pont nem nézted át? hát szerintem elég furán néznének, ez nem olyan, mint mondjuk a töri, vagy a magyar, hogy be kell vágni a konkrét tételeket.

2012. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az is igaz, de a 3-at egyszerre húzod ki, ezért is merült fel bennem a kérdés. Itt is borítékokat találsz magad előtt melyek tartalmazzák mind a hármat. Kíváncsi vagyok csak, különösebb jelentősége amúgy nincs :)
2012. jún. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!