Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi utáni,2 éves szakkép...

Érettségi utáni,2 éves szakképzésen (fotós-fényképész) létezik hogy van tesi óra?

Figyelt kérdés

Rá van írva az alkalmassági leletre, hogy "megjegyzés: normál testnevelés". Heti 2x van elméleti oktatás, 3x gyakorlat, létezik hogy még tesi óra is van? :O

Remélem csak félre értelmeztem, elég volt 6 év sportiskolában... :)


2012. máj. 16. 13:25
 1/9 anonim válasza:
pont ma mondta a tanárunk hogy jövőre minden nap tesióra lesz a kötelező,(heti 5 óra). (szakmunkás képző iskoláról van sző)
2012. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
lehet szívat a tanár, mert az úgy durva lenne
2012. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

igen most olvastam utánna:"Idén szeptembertől az iskolai oktatás első, ötödik és kilencedik évfolyamában mindennap lesz testnevelésóra - közölte Balogh Zoltán miniszterjelölt az Országgyűlés sportbizottsága"

szval lesz de nem mindenkinek

2012. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor értelmezd a kérdésemet. Érettségi UTÁN tehát 13. osztály... 6 évig minden nap volt tesim, kibírjátok, de én már nem akarok... :)
2012. máj. 16. 17:07
 5/9 anonim válasza:

bátyám most ballagott 13 bol és neki is volt tesi órája.(persze nem heti 5 óra mert aszt csak úgy mondtam hogy jövőre úgy lesz)

tökmindegy hogy van érettségid vagy nincs.

2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak nem mindegy hogy heti 5x van 7 óra iskolai nap, vagy csak heti 2x8 óra. Kerestem egy régi órarendet a neten, abba nincs tesi, csak nem vágom a papíromon miért van hogy normál testnevelés.
2012. máj. 16. 21:06
 7/9 anonim válasza:
nekem nem volt tesi érettségi után a 2 éves fotós szakon :) ( szerencsére :D )
2012. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én meg eldöntöttem hogy nekem se lesz, ha muszáj ha nem... :D
2012. jún. 15. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne -
2016. szept. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!