Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok elmenni a szóbeli...

Csilla93 kérdése:

Nem akarok elmenni a szóbeli érettségire ami most lesz június 18-án, kapok -e vmilyen büntetést? és még egy -ha nem megyek el szóbelire akkor pótérettségire mehetek majd?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkép menny el. Egy életen át báni fogod ha nem mész el. Melyik tantárgytól félsz?
2012. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha félelmedben nem mégy, akkor azt ajánlom, menj el! Én a szóbeli előtti napot keserű gondolatokkal töltöttem, amiben benne volt az is, hogy felakasztom magam. Aztán elmentem úgy, hogy kb 50 %-os volt a felkészültségem. Voltak tételek, amibe nem is olvastam bele, a tételsor elejét meg úgy tudtam, hogy pl magyarból versidézeteket tudtam beszőni. Tehát úgy bukhattam volna, mint ahogy jeles lehettem volna.S mind a négy tárgyból a legjobb tételeket húztam ki. Csokonai Az estve c. verséből úgy idéztem, hogy a tanárnő átment a harmadikosokhoz, hogy olyan, de olyan feleletet hallott! De ha mást húzok, meg sem tudtam volna nyikkanni. Végül jeles lett az érettségim. Szóval bízz magadban, meg a szerencsében!

Biztos, hogy felhozol valami elfogadható indokot, hogy miért nem mégy el, s a pótérettségi mindenkinek kijár.:)

2012. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat/indokokat!!! mindeggy próba szerencse!!azért elmegyek aztán majd lesz vmi!!!amúgy én a 4 évben nem sokat tanultam , ebben az egy hónapban sem tanultam semmit mert rohadtul nem érdekel!!!-de van még pár napom és átolvasgatom a tételeket aztán majd lesz vmi!!!-má rohadtul nem érdekel!!! köszi mégegyszer!!! :)
2012. jún. 12. 21:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok szerencsét! Egy kalappal!

Minden tárgyból legyen egy tétel, amit nagyon tudsz!

Ha minden kötél szakad, ajánld fel, hogy de ezt úgy érzem, jól tudom. Aztán esetleg áldást adnak rá, hogy jó, mondd azt!Persze ha nincs bent a teremben, aki pont azt húzta.

A tanárok sem szeretnek buktatni. Macera az nekik is. És ha egy tételt jól tudsz, akkor nem a képességed rossz, hanem valami miatt nem akarsz tanulni.

Na gyere majd fel, és referálj!Én 18-án reggel küldök egy szerencsekívánságot:)

2012. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! Mondjuk alapba is úgy terveztem hogy mindenből egy-két tételt megtanulok, persze a többit is átnézem!!!!!Már úgy vagyok az egésszel hogy nem érdekel,lesz ami lesz!!!! :) :) :)
2012. jún. 14. 10:55
 6/16 anonim ***** válasza:

Most írok, mert reggel 7-kor még biztos szunyálni fogok:)

Szóval most küldöm el SZERENCSEKÍVÁNSÁGOMAT.

Jó tételeket, barátságos bizottságot, nagyszerű érdemjegyeket!

Aztán várom a beszámolót!

2012. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!! A szerencse mellém állt mert szerdán kell mennem érettségizni, így még van egy két napom tanulni!! Az érettségi elnök egy idősebb bácsi,de aranyosnak tünik!!!! :)
2012. jún. 18. 12:01
 8/16 anonim ***** válasza:

No, akkor az elmaradt tételekre is van idő:)

Az idősebb emberek valóban toleránsak, és segítőkészek, mert sokat tudnak az életről, és tudják, hogy nem csak a tárgyi tudás, hanem az értelmes gondolkodás, és a nyitottság legalább olyan fontos egy sikeres pályához. Azt is ki tudják húzni belőled, amiről nem is tudtad, hogy benned van.

Várom szerdán is a beszámolót!:) Szia!

2012. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Brixy válasza:
Én is ugyan így vagyok vele, már elfáradtam én is szerdán megyek és nagyon félek, de azt nem merném megtenni, hogy ne mennyek be, mert lehet szerencséd vagy olyan amit tényleg tudsz csak magad sem gondoltad volna.Én pozitívan állok hozzá hátha a sors is úgy akarj.Amúgy úgy halottam,hogy 5-6pont és megadják a kettest.Az meg semmi atlasz szöveggyűjtemény növény és állatkönyv(biosz),használható.Izgulok csak Kérlek imádkozzatok értem is.Túl akarok lenni rajta.NEKED MEG SOK SIKERT ÉS EGY KALAPPAL MEGÉRTEM MIT ÉRZEL BÍZZ MAGADBAN,HA KELL MOND EL SZÁZSZOR HOGY SIKERÜL ÉS LEFEKVÉS ELŐTT SZÁNJ FÉLÓRÁT ARRA HOGY ELKÉPZELD MAGAD ELÖTT HOGY ÁTMÉSZ HOGY MEGLEPŐDSZ MERT ANNYI MIDENT TUDSZ HIDD EL NEKEM MÁR BEJÖTT MÁS TÉMÁKNÁL.DRUKKOLOK NEKED ÜGYESEN:)
2012. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Brixy válasza:

De még annyit hogy valakinek sikerült kevés tudással?Csak a megnyugtatás érdekében:S:S:S

Mer

2012. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!