Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szóbelik pontszámát...

Az emelt szóbelik pontszámát mikor tudhatjuk meg leghamarabb?

Figyelt kérdés
Gondolom bizonyítványosztáskor hivatalosan. És nem hivatalosan? Pl.: Gondolok itt arra, hogy egyes iskolákban hamarabb megtudják a diákok az írásbeli eredményüket, mint ahogy lenne a betekintés. Vagy itt nincs ilyesmire lehetőség?

2012. jún. 9. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából már a feleletből is érezned kell és szoktak is a végén erre utaló megjegyzéseket tenni, pl: "jól van, ügyesen összefoglalta" ... amúgy maximum akkor tudhatod meg, ha az illető a tanárod és utána találkozól vele a folyosón, vagy írsz neki e-mailt. Szóval betekintés nincs.
2012. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze bólogatnak, vagy kérdezgetnek...abból már lehet sejteni, de azért az ember mégis csak szeretne egy konkrét számot tudni :DD

De amúgy nem is lehet a tanárom, mert ez emelt volt. Maximum a volt tanárom, felkészítő tanár (de ez meg szerintem etikátlan) aki vizsgáztatott. Így ezt nem tudom megkérdezni.

Na mind1 azért köszönöm, max. a sulimban utánaérdeklődök.

2012. jún. 9. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy hallottam hogy amikor megnyitják a középszintű szóbeliket, előtte mondják el. De ezt ne vedd biztosra. Én is ma voltam szóbelizni és vegyes érzelmeim vannak :D Bólogattak meg a végén mondták hogy "köszönjük, mindent említett" :D de azért ahogy te is mondtad, jó lenne egy számot tudni! :) De ha nem "előbb", akkor majd "utóbb" megtudjuk :D
2012. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan a szóbeli előtt az ünnepélyes megnyitáson.

Nem hivatalosan olykor elárulják hamarabb, de az ilyesmiért az igazgató akár fegyelmit is kaphat, ha kitudódik.

2012. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!