Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek töri emelt szóbeli...

Tippek töri emelt szóbeli előtt? Mi az ami majd ott helyben segít? Fognak kérdezni is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ne stresszelj:D az segit:D én szombaton voltam, a térkép szerintem csak akkor segit ha olyan tételt huzol, amihez jól lehet alkalmazni:D tőlem kérdeztek és sikerült, jól összezavarniuk:D te ez vizsgaztatóktól függ:D
2012. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mit húztál?
2012. jún. 11. 13:13
 3/7 anonim válasza:
Tőlem is kérdeztek, van ilyen kis könyvük amiben benne van , hogy miket kell elmondani. Ha kihagysz valamit arra rákérdeznek.
2012. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oh my god..O.O
2012. jún. 11. 17:52
 5/7 anonim válasza:
De nem kell izgulni, nálunk jó fejek voltak a vizsgáztatók.Mikor mész?
2012. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a reformációt huztam:D nem nagyon vagyok vallásos, bár jól elmondtam sztem:d kitudja majd kiderül:D
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát én izgultam..:D

olyat roppant a kezem XD

de nagyon aranyosak voltak a vizsgáztatók

mondhattam volna több dolgot is mert vallásos vagyok stb (kereszténység..) de az izgulás belerondított.:D

m1 az a lényeg h végre vége

2012. jún. 12. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!