Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tanárommal?

Mit csináljak a tanárommal?

Figyelt kérdés

Többek között miatta kerültem pszhigológushoz.

Olyan a személyisége, hogy mindenkibe bele köt. Az osztályból 3 fővel szokott kötöszködni de azok közül is inkább velem.

Mindenbe beleköt. Pl:. hogy áll a hajam, vagy épp hol voltam matekról. Ezekhez minde semmi köze. Amit szokott még, hogy de hülye vagyok /ezt nem így de kb. ez a lényeg/ mert nem sikerült épp egy dolgozatom. De pl:. ő a 3 év alatt semmit nem írt föl a táblára amit rohadtul nem értek, hogy hogy akar így nyelvet tanítani. Meg szerinte, hogy lerontottam az átlagom angolból. Igen mert 9.be olyan erős angolal kerültem, hogy a többiek levoltak maradva tőlem. Én ált. igyekszek rendesen tanulni mert nem akarok "csak" szakmát tanulni.

2x voltam fenn of.nél ő jóformán lasz*rja az egészet. Mikor beszélni akartam a tanárral odamentem hozzá mondtam neki, hogyha pl:. kivetitenénk valamit és együtt csinálnák meg vagy mondju munkafüzetben vagy akármi /itt a közösen a lényeg/ akkor az nekem sokat segítene. És akkor egyből elkezdett ordítani, hogy mit bírálom őt meg minden. Ma is sírva mentem of.hez mert annyira kiborultam már.



2012. jún. 11. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,de te meg mit foglalkozol vele? ne haragudj de elég gyenge vagy,egyszer állnál ki magadért legalább:) amúgy nem oszihoz kell menni,hanem feletteshez:)
2012. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az igazgatónál kell panaszt tenni, nem az osztályfőnöknél.
2012. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szüleidet bevontad már a problémád megoldásába? Valószínű többet elérnél, ha ők is besegítenének.
2012. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Szerintem téged is idegesítene egy idő után főleg így, hogy ha visszaszólsz neki vagy épp elmondod a bajod egyből elkezd ordítani. És az a durva, hogy mikor beszéltünk ordítot velem egy sort /5 percen keresztül egy folytában/ utána annyit mondott, hoy miért nem mondtam eddig, hogy bajom van vele. Én arra csak azt mondtam, hogy pontosan azért nem ahogy az előbb tetszett viselkedni. Utána mégjobban kiakadt.

3. Szüleim olyanok, hogy intézzek mindent magamtól.

Ált.isi.ben mikor bántottak a többiek akkor is annyit mondtak, hogy intézem el magam.

Nem igazán tudom, hogy mit csináljak mert még van egy évem és mivel 3 évig ő tanított valószínű jövőre is őt kapom ki.

Köszi a válaszokat

2012. jún. 11. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok,velem is úgy beszélne a tanár ha hagynám,számtalanszor próbált belém kötni,de nem hagytam magam, leszállt rólam. Talán nekem annyi az előnyöm hogy nagy pofám van:)
2012. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem matektanárom volt hasonló (csak sokkal rosszabb).

Te a diák vagy, ő a tanár. Alapból vesztes pozícióból indulsz. Nem tudom, mennyire hatásosan tanít és, hogy neked pontosan mi a problémád az óráival - egy kicsit ezt még kifejthetnéd nekem, hogy tudjak rendes tanácsot adni hozzá :)

Azzal, hogy ne piszkáljon nem nagyon tudsz kezdeni semmit. Mikor elkezd szekálni gondolj arra, hogy milyen jó lenne arcon rúgni, és mosolyogj rá kedvesen. Ez általában kikészíti azokat az embereket, akik dühöt igyekeznek kiváltani.

Ha nem sikerül, akkor folyamatosan meredj a földre és szuggeráld, hogy nyíljon meg alatta. A lényeg, hogy semmiképp se vedd fel amit mond, mert akkor eléri a célját.

Visszatérve az oktatási módszerére: Mit hiányolsz? Vagy mi az, amit fölöslegesnek tartanál az óráiban? Jó lenne, ha kicsit tisztábban látnám, mi is a gond. Lehet, hogy egy kis plusz munkával megoldhatnád magad is, és nem kellene azt hallgatnod, milyen hülye vagy... (nekem mindig ezt mondta a tanárom az óra közepén, mikor a táblánál álltam a 30 társam előtt: "látom nagyon sokat fejlődtél...erőteljesen visszafelé" és hasonlók)

2012. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!