Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki hallott már a Drégelyvá...

Valaki hallott már a Drégelyvári oktatási központ ingyenes szakképzéséről? Kiknek ingyenes?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék elvégezni egy szakmát, de pénzem nincs rá, ezért elkezdtem keresgélni és ezt találtam: [link]


Az érdekelne, hogy mit tudtok róla. Tájékozóra fel akartam iratkozni, de hibát jelzet. Igazából az ingyenes képzésről semmi infó nincs, csak nagybetűkkel ki van írva. Átverés lenne, vagy miért nincs semmi bővebb információ írva róla, akárki megkaphatja?

Amúgy 18 éves vagyok és már egyszer megbuktam, most megint, ezért átmegyek esti tagozatos érettségi felkészítőre, és gondoltam elkezdenék egy szakmát is, de még nem keresek és a szüleim nem tudnának fizetni.



2012. jún. 11. 21:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!