Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy esti tagozatos suli...

Egy esti tagozatos suli mellett (érettségi) nem jár a családi, így munkaügyi központ által finanszírozott tanfolyamon részt lehet venni?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán a munkaügyibe lehet regisztrálni ilyen suli mellett??
2012. márc. 24. 01:36
 1/5 étoile et lune ***** válasza:
Miért nem hívod fel őket? Egyszerűbb lenne. Én nem értek hozzá, de amennyit hallottam a munkaügyisekről, sz*rt sem érnek, ritkaság, ha segítenek bármit is, nemhogy még tanfolyamot is fizessenek az embernek. Mire fel végül is?
2012. márc. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sti tagozatos érettségiért fizetsz?mert ha nem akkor ne próbálkozz sztem
2012. márc. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem ez eleg egyertelmu.

2012. márc. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hallottam erről,hogy most indul egy tanfolyam amit 100%-ban térítenek a Szabolcs és Borsod megyei magas munkanélküliség miatt. Előbb gondoltam megkérdezem itt hátha valaki járt már hasonló cipőben. Nem fizetek az érettségiért mert úgymond ez az első bizonyítványom az általános suli után. Köszi a válaszokat.
2012. márc. 24. 08:43
 5/5 anonim válasza:
én most érettségizek estin és májustól járok tanfolyamra,szóval lehet.ja és nem fizetek az érettségiért egy forintot sem.
2013. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!