Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolás beiratkozásra el...

Középiskolás beiratkozásra el kell jönnie velem a szülőnek is, vagy elég, ha egyedül megyek, és viszem a szükséges iratokat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 22:11
 1/5 anonim válasza:
Velem volt szülő, de nem feltétlen kell szülő. Egy lapot kell kitölteni és leendő osztályfőnök segít úgyis. Nem tudom milyen suli, hol van stb de valószínű nem sokkal másabb. Max annyiból jó ha van szülő h tud beszélni leendő osztfőnökkel. :)
2012. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam valakitől, hogy a szülőnek is alá kell írnia valamilyen papírt, de amúgy senki szerint sem kell.
2012. jún. 13. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én sulimban kellett szülő, de ezt én sem tudtam és egyedül mentem. Aztàn szóltam anyumnak hogy be kellene jönnie valamilyen papírt aláírni.
2012. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jobb ha eljön. Köszi a válaszokat.:)
2012. jún. 13. 22:36
 5/5 anonim válasza:

Jobbnak jobb, nekem alapból előnyösebb is volt hogy egyik szülő (apum) jött, mert ő be vitt. (szüleim 10 éve váltak el, nekünk akkor még nem volt kocsink.) De semmi olyan papírt nem kellett kitölteni, hát hol laksz, anyud születési neve, elérhetőségek stb. ilyeneket meg csak tudsz Te is.. Meg gólyatábor intézés is akkor volt nekünk, leendő egyenruha intézés, meg tesi póló. Meg suliorvos kérdezgetett hogy van-e valami betegség stb. :)


Ha szabad kérdezni, melyik megye?:)

2012. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!