Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szintemelő érettség? Bővebben...

Szintemelő érettség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, de idén megismételtem, hogy jobb pontjaim legyenek, de csak magyarból meg töriből. Arra lennék kíváncsi, hogyha tavaly a magyarom sikerült jobban, idén pedig a törim, akkor az idei törim ugye automatikusan bekerül a másik helyére, mert jobb, akkor a tavalyi magyarom is megmarad, ha az idei nem lett olyan jó?

2012. jún. 14. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig az marad, ami a legjobb lett. Tehát a magyarod marad, a törid pedig új lesz.
2012. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig azt veszik figyelembe, amelyiket kéred. Nem feltétlenül a jobbat, mert ha te a rosszabbat akarod beszámíttatni, akkor azt fogják.
2012. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan jelezzem feléjük?
2012. jún. 14. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor jelentkezel felsőoktatásba, akkor azt a tanúsítványt csatolod, amelyiket szeretnéd, hogy figyelembe vegyék.
2012. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor arra lennék kíváncsi, hogy juttassam el hozzájuk külön ezt a papírt? Mert eddig tökre mást ír minden komment... Vagy mint akik most érettséginek először, eljuttatják ugyan úgy??? o.O Amit az első kommentelő írt, az lenne az ésszerű...
2012. jún. 16. 11:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert a felsőoktatási jelentkezési lapot azt februárban küldtem el a tavalyi érettségi eredményemmel, mivel akkor kellett jelentkezni... a szintemelőm meg még most volt, illetve a szóbelim 2 hét múlva lesz... szóval zavaros ez nekem ...
2012. jún. 16. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor arról a szintemelőről fogsz kapni egy tanúsítványt, azt pedig vagy eljuttatod hozzájuk postán vagy pedig feltöltöd a felvi.hu rendszerébe, ők pedig nyilván a jobb eredményt fogják számítani, tehát amennyiben a tanúsítványon lévő a jobb eredmény, úgy azt. Viszont ha az rosszabb, akkor ne is töltsd fel, ne is küldd el.
2012. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ! :)
2012. jún. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!