Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE kolisok! Tapasztalatok?

SZTE kolisok! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Öthalmi Kollégium érdekelni elsősorban, de aki a többiről tud nyilatkozni az is.:) Szóvl: Öthalminál mennyire para a közlelkedés? Közösségi élet milyen? Mennyi az esély arra, hogy egy ágyas szobát kapok? (hátrányos helyzet, nagy távolság, jó jegyek ) Köszönöm előre is!

2012. jún. 14. 22:30
1 2 3
 1/23 chinmoku válasza:

jó kérdés, engem is érdekelne :D a nagy távolság az nálam is bejátszik.

öthalminál úgy olvastam, busszal lehet eljutni belvárosba. nem tudom milyen szakra szeretnél menni, nekem a gtk épülete gyalog eléggé messze van öthalmitól, kb 1 óra XD. de amint mondtam buszjárat van:)

nekem elsőre egész szimpatikus volt a légkör a bemutatkozás alapján, de hát majd jön valaki tapasztalt és megmondja a tutit :)

2012. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
GTK lenne nekem is, már ha felvesznek :)
2012. jún. 15. 22:54
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 1999-ben, amikor bekerültem az SZTE- re (akkor még JATE- ra) úgy nem kaptam kolit elsősként, hogy 400 km- re laktam, Anyukám egyedül tartott el az Öcsémmel együtt minket a közalkalmazotti fizetéséből, mert félárvák vagyunk... Aztán másodéven már kaptam, mert akkor már számítottak a jegyek, meg az, hogy két szakos voltam. Remélem azóta változott ez a helyzet! Az Öthalmiról meg annyit tudok csak mondani, hogy biciklivel nem olyan vészes a távolság.
2012. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. jún. 15. 23:39
 5/23 chinmoku válasza:
megkérdezhetem milyen szakra mennél? én pénzügy-számvitelre jelentkeztem:)
2012. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
én kereskedelem és marketingre :)
2012. jún. 16. 00:12
 7/23 chinmoku válasza:
sok sikert a felvételihez!!! :) aztán lehet találkozunk :D
2012. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is! :)
2012. jún. 16. 00:37
 9/23 anonim válasza:
Barátom öthalmis volt 2 évig, programtervező informatikus szakra járt. Első helyre nem ebbe a kolibe jelentkezett, de oda nem vették fel, fellebbezéssel jutott be az öthalmiba, úgy, hogy kb. 100 km-re lakik Szegedtől. Véletlenül 1 nappal korábban mentek beiratkozni, így kapott 1 ágyas szobát. :) Bulik voltak, de nagyjából tudott aludni. Közlekedés elég rossz, , attól függően, hogy hova mész órára, 1x át kell szállni. 79-es busz jár, azt hiszem óránként 2x, és a mars térig megy.
2012. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Barátnőd mit mondott az egy ágyas szobáról? Van ennek hátránya is? (Pl. kevesebb társasági élet)Neki bevált?
2012. jún. 16. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!