Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
az lenne a gondom hogy a gyerekem szeptemberben kezdi az általános iskolát de nem abban az iskolában amibe én írattam volna be és szerettem volna hogy oda járjon! 2 iskolát és osztályt kelett bejelölni hogy melyikbe akarom hogy járjon egyik sem az volt ahova felvették sőt tájékoztatást sem kaptam arrol hogy ez egyáltalán lehetséges hogy máshová rakják át! Voltam az igazgatónál a jegyzőnél is elutasítottak! Az óvónénink is beszélt már több mindenkivel a nagymama is de mindenhol elutasítottak bennünket! Mit lehet még ilyenkor tenni?? Apa külföldön dolgozik én a kicsit tudnám az oviba vinni de az iskola pont az ellenkező irányba van és ha dolgozni kell mennem vissza kell menni a kicsivel hogy a nagyot elvigyük aztán irány vissza az oviba! Mama pedig pont abba az iskolába dolgozik ahová szerettem volna igy tudott volna segíteni! Kocsi nincs igy esőbe hóba gyalog kell megtenni ezt a nem is kicsi utat a kicsinek duplán! Mit tudunk még tenni ilyenkor hogy áthelyezzék a gyereket?? Azt az elutasítást kaptam hogy figyelembe vették a kisebbséget és a rászorulókat /na bumm a nem rászoruló okos gyerek nem kell az iskolába?? /igy minket már nem tudnak áthelyezni! De mégis közbe nőtt 2 gyerekkel az osztály létszám ez érdekes... Esetleg ha valakinek lenne valami ötletet még vagy segítséget nagyon jol jönne!

2012. jún. 15. 10:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!