Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz középszintű érettségi...

Biosz középszintű érettségi nektek hány százalék lett?

Figyelt kérdés
Én előrehozottan tettem, mert jövőre emeltezni fogok úgyis, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire megy. Nektek hány százalékos lett? Szerintetek is nehéz volt?
2012. jún. 17. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
2012. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál :)
2012. jún. 17. 11:04
 3/7 reptoid ***** válasza:

97,5%


Szerintem az utolsó feladatban a világűrbe menő X, vagyis a hőveszteség volt kevésbé egyértelmű.


Szóbelire te mit tanulsz?

2012. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
2012. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon könnyű volt, bár én emeltet tettem idén és otthon csináltam meg kíváncsiságból a közepet.
2012. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtatok!

A 3.ra válaszolva: Az X-et nem tudtam, el is rntottam, nekem a maláriás feladattal voltak bajaim.

az enyém 85% lett, de most 11.-es vagyok, és jövőre úgyis emeltezek, csak kíváncsi voltam. Mondjuk csalódott vagyok, hogy csak ennyi lett.

Hát, a szóbelire kidolgoztam a tételsoromat. Mondjuk az ökológiát nem teljesen, mert azt nagyon utálom, úgyhogy remélem, hogy ember tételt húzok.

Az utolsóra válaszolva: persze, úgy könnyű, ha emelteztél :P Szerintem szemét volt a második feladat is, ahol azt kérdezték, hogy melyik molekulának mi a neve, de azért az jó lett.

Szóval azért szerettem volna, ha jobban sikerült volna, de úgysem számít sehova.

Viszont a szóbelitől nagyon félek!

Ti csináltatok projektmunkát? Mert én igen, de a tanárom egyáltalán nem segített, el sem olvasta, azt sem tudom, hogy azzal mit kell csinálnom, konkrétan pont lesz*rt

2012. jún. 17. 14:43
 7/7 reptoid ***** válasza:

A tételsor címeidet nem tudnád esetleg bemásolni ide, mert én már nem járok középiskolába, és azt mondták, a vizsgakövetelményekben + vizsgaleírásban van benne, mit kérnek.

Na, hát az írásbelire tökéletes volt, viszont szóbelire nem sok konkrétumot adtak meg. Tudom, minden iskolában mások a tételek, csak hogy legalább viszonyítani tudjak.


"A B) feladat egy életközeli probléma egészségtani, környezetvédelmi, ökológiai vonatkozásairól szóló kifejtés. A

B) feladatokat az ember szervezete és egészsége, valamint a természet- és a környezet védelme témakörből kell

összeállítani. Amennyiben a téma ezt indokolja, a feladat igényelje a vizsgázó véleményének megfogalmazását is."


Ide neked vannak olyan tételeid, amelyek konkrét működések leírását kérik (pl kiválasztás folyamata, ilyesmik), vagy csak inkább a témakörökhöz kapcsolódó betegségek, megelőzésük?

2012. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!